Zakończenie sezonu piłkarskiego 2018/2019

19.06.2019

Zakończenie sezonu piłkarskiego 2018/2019

17 czerwca 2019 o godz. 17.00 odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu piłkarskiego 2018/2019 MOSiR Lubartów. Pogodę mieliśmy wymarzoną. Dopisali zawodnicy i rodzice. Był z nami Pan Burmistrz Krzysztof Paśnik oraz Radni naszego Miasta – tym razem w roli rodziców.

Blisko 330 uczestników dostało koszulki treningowe MOSiR Lubartów.

Każdy mógł zjeść kiełbaskę z grilla; najmłodsi adepci szaleli na dmuchanym zamku.

Jak na każdej naszej imprezie wszystkie dzieci zagrały mecze między sobą, a na koniec odbył się mecz: Wychowankowie naszych grup – teraz zawodnicy LEWART-u wspomagani przez trenerów grup – kontra – Rodzice. Wygrali Zawodnicy – jednak Rodzice również spisali się wyjątkowo dobrze 🙂

W kończącym się sezonie MOSiR odnotował duży wzrost chętnych na nasze zajęcia. Obecnie mamy ok. 330 uczestników, w tym 14 grup młodzieżowych w rocznikach od 2002 do 2014. Od wiosny rozpoczęliśmy zajęcia z grupą dziewcząt, a od nowego sezonu zgłosimy tę drużynę do rozgrywek ligowych LZPN. W sezonie 2019/2020 pięć grup wystąpi w najwyższej klasie rozgrywkowej i będą to grupy trenerów: Daniela Cieśli, Krzysztofa Skomry, Zbyszka Grzesiaka, Mateusza Lejkowskiego oraz Grzegorza Bobikowskiego, co bardzo cieszy bo grupy młodzieżowe MOSiR Lubartów wracają do Lig Wojewódzkich.

Dziękuję Panu Burmistrzowi za wsparcie oraz Radzie Miasta za przyznany budżet dzięki, któremu możemy realizować nasze działania.

Dziękuje za zaufanie jakim obdarzyli nas nasi zawodnicy i rodzice.

Dziękuje trenerom, którzy z pełnym profesjonalizmem i pasją podchodzą do zajęć.

Dziękuje naszym sponsorom.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasze zajęcia były jeszcze atrakcyjniejsze i ciekawsze. Mamy wiele nowych pomysłów, które chcemy w przyszłym sezonie zrealizować.

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za okazane wsparcie, pomoc i obecność. W takich chwilach wiemy dla Kogo i po co tu jesteśmy.

Aneta Symbor

p.o. Dyrektora MOSiR

Skip to content