„Aktywny Lubartów – Aktywne WAKACJE”

„Aktywny Lubartów – Aktywne WAKACJE”

01.07.2020 - 31.08.2020

00:01 - 23:59

Polska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza naszych mieszkańców do aktywności sportowo-rekreacyjnej i wzięcie udziału w akcji: „Aktywny Lubartów – Aktywne WAKACJE” w okresie: 1 lipca – 31 sierpnia 2020 r.

Te wakacje mogą być inne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby były aktywne !!!

Dołącz do naszego wyzwania, zmotywuj siebie i innych, aby pozostać aktywnym przez całe wakacje, a będziesz mógł wygrać jedną z naszych nagród! Zadbaj o środowisko i pokaż, że czyste powietrze w mieście jest dla Ciebie ważne.

Wszystko, co musisz zrobić, to przebiec, przejść lub przejechać na rowerze, jak najwięcej kilometrów do końca wakacji 2020 r.

Potrzebna jest też aplikacja Endomondo i rejestracja swojego uczestnictwa.

W akcji mogą brać udział dorośli oraz młodzież od 12 roku życia (patrz załączniki).
Wystarczy przebiec, przejść lub przejechać na rowerze jak najwięcej kilometrów od początku lipca do końca sierpnia 2020 r.  Minimalny czas treningu to 30 min. z wykorzystaniem GPS (aktywności poniżej 30 min. nie będą zaliczane). Każde 10 km (bieganie, nordic walking) lub 40 km na rowerze to kolejna szansa w losowaniu nagród. Im więcej kilometrów, tym większe szanse na wygraną. Nagrody, które będziemy losować po zakończeniu aktywności to 3 bony – oddzielnie na każdą aktywność - na sprzęt sportowy o wartości: 500, 300 i 200 zł. Jeżeli uczestnik przekroczy łącznie 100 km (bieganie, nordic walking) lub 400 km na rowerze, dostanie także nagrodę gwarantowaną, czyli koszulkę akcji.

Najpierw trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mosirlubartow.pl i zainstalować aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Aktywny Lubartów” i zarejestrować swoją aktywność.

 

To wyzwanie zakończy się 31 sierpnia 2020 r. Następnie zostanie przeprowadzone losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, aby wytypować 9 szczęśliwych zwycięzców. Aby zapewnić fair play, weryfikujemy aktywność zwycięzców. Jeśli znajdziemy fałszywe treningi, odbędzie się nowe losowanie w celu wyłonienia nowych zwycięzców. Zwycięzcy zostaną powiadomieni bezpośrednio e-mailem i ogłoszeni na stronie www, Fb MOSiR na początku września 2020 r.
Prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem. Więcej informacji: tel. 501-943-818; e-mail: biuro@mosir.umlubartow.pl

Oświadczenie osoby niepełnoletniej - w pliku z regulaminem

Link do formularza

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvSoEoaNXt_nfA4PcC1Zse5gHHrxZ6Wivjc7t8M0h27CGhRw/viewform

Skip to content