Aktywna i Sportowa Rodzina – Rowerowo Plenerowo

Aktywna i Sportowa Rodzina – Rowerowo Plenerowo

14.05.2023 - 14.05.2023

11:00 - 16:00

Mosir parking

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję wydarzenia "Aktywna i Sportowa Rodzina - Rowerowo Plenerowo"! Nasze hasło #ROWEROWOplenerowo będzie nam towarzyszyć przez najbliższe miesiące.
Zgromadźcie swoje rodziny i dołączcie do nas 14 maja, rajd rowerowy nr 1️⃣ rozpocznie się o godzinie 11:00 z pod siedziby MOSIR w Lubartowie ul. 1 Maja 66/74 do Lasów Kozłowieckich do ośrodka Bogdanka, gdzie będziemy mieli okazję wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami natury i aktywnym wypoczynkiem. Trasa rajdu będzie przystosowana do możliwości uczestników, zarówno młodszych, jak i starszych, tak aby każdy mógł czerpać radość z jazdy na rowerze.
Po dojechaniu na miejsce, uczestnicy będą mieli okazję skosztować pysznego poczęstunku, dzięki któremu będą mogli zregenerować siły po wysiłku. Na miejscu zapewniamy również strefę relaksu z muzyką, co na pewno doda energii i dobrego nastroju.
Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, dzięki którym dzieci będą się świetnie bawić podczas całego wydarzenia.
Zachęcamy do zabrania ze sobą przyjaciół, sąsiadów i całej rodziny! Razem uczcijmy nasze wspólne hasło #ROWEROWOplenerowo, celebrując aktywny styl życia i piękno rodzinnego spędzania czasu na łonie natury. Do zobaczenia 14 maja o godzinie 11:00

Skip to content