Bieg Niepodległościowy

23.10.2020

Bieg Niepodległościowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza naszych mieszkańców do wzięcia udziału

w kolejnym naszym wyzwaniu

Bieg Niepodległościowy

„……..pozwólmy naszej wolności biec i trwać!……”

11 listopada zapoczątkował nową Polskę, o którą walczyły pokolenia. Ta data to czas naszej historii, gdzie spełnieniły się marzenia o naszej wolności.

W tym wyjątkowym czasie zapraszamy do dołączenia do naszego wyzwania – zmotywuj siebie do treningu, zadbaj o swoją kondycję, spróbuj spędzić ten czas inaczej – a będziesz mógł wygrać jedną z naszych nagród !

Wszystko, co musisz zrobić, to przebiec/ przejść 11 kilometrów podczas jednej aktywności w dniach: 1-11 listopada 2020 r. do godz 12.00.

Potrzebna jest też aplikacja Endomondo i rejestracja swojego uczestnictwa.

W akcji mogą brać udział dorośli oraz młodzież od 12 roku życia (patrz załączniki).
Wystarczy przebiec/przejść 11 km podczas jednej aktywności w dniach 1-11 listopada 2020 r Minimalny czas treningu to 30 min. z wykorzystaniem GPS (aktywności poniżej 30 min. nie będą zaliczane). Każde 11 km (bieganie, chodzenie) – to kolejna szansa w losowaniu nagród. Im więcej kilometrów, tym większe szanse na wygraną. Nagrody, które będziemy losować po zakończeniu aktywności to 6 zestawów – niespodzianek – oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

Najpierw trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mosirlubartow.pl i zainstalować aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Bieg Niepodległościowy” i zarejestrować swoją aktywność.

To wyzwanie zakończy się 11 listopada 2020 r do godz. 12.00. Następnie zostanie przeprowadzone losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, aby wytypować 6 szczęśliwych zwycięzców. Aby zapewnić fair play, weryfikujemy aktywność zwycięzców. Jeśli znajdziemy fałszywe treningi, odbędzie się nowe losowanie w celu wyłonienia nowych zwycięzców. Zwycięzcy zostaną powiadomieni bezpośrednio e-mailem lub telefonicznie oraz ogłoszeni na stronie www, Fb MOSiR do 15 listopada 2020 r.Prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem. Więcej informacji: tel. 501-943-818; e-mail: biuro@mosir.umlubartow.pl; FB, www.mosirlubartow.pl

Link do formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScijiJxU1eMcpaosoXkRJXx2phD03IFNRFLSHwcqqUnwCDQOw/alreadyresponded

Skip to content